• Johnson & Johnson

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży medycznej oraz kosmetycznej Johnson & Johnson jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Do firmy należy kilkanaście marek, wśród których wymienić należy Acuvue zajmującą się produkcją miękkich soczewek kontaktowych.

Osoby używające soczewek od tego producenta cenią sobie niezwykły komfort ich noszenia. Zapewniają doskonałe widzenie, a przy tym chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (wbudowany filtr UV). Są praktycznie niewyczuwalne dla oka i mogą być stosowane na co dzień zarówno przez osoby borykające się z nadwzrocznością, krótkowzrocznością, astygmatyzmem, jak i prezbiopią. To również unikalna seria Define, czyli soczewki podkreślające blask oczu, intensyfikujące kolor tęczówki i nadające efekt głębi.

Johnson & Johnson podąża za rosnącymi wymaganiami klienta. Dlatego zapewnia szeroki wybór soczewek jednodniowych, jak i dwutygodniowych, a także płynów do ich codziennej pielęgnacji. Oczyszczą je ze wszelkich osadów, a także zdezynfekują i zapewnią odpowiedni poziom nawilżenia.

Bezpieczne zakupy

14 dni na zwrot

Wygodna dostawa

Gwarancja satysfakcji

  • Sklep zamknięty

Sklep w trakcie przebudowy. Przepraszamy!