• Producent - Alcon

Osoby borykające się z krótkowzrocznością, nadwzrocznością, astygmatyzmem czy też innymi wadami wzroku z pewnością docenią silikonowo-hydrożelowe soczewki marki Air Optix należącej do firmy Alcon. Producent zadbał o to, by oferowane soczewki poprawiały jakość widzenia przy jednoczesnym zapewnieniu jak największego komfortu ich użytkowania. Jest to możliwe dzięki użyciu do ich produkcji oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza nawet do 7 razy więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami hydrożelowymi.

Alcon dostarcza rozwiązania dla wymagających klientów. Sprawdzą się one szczególnie w przypadku spędzania długich godzin przy komputerze bądź w pomieszczeniach klimatyzowanych. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji, producent daje do wyboru soczewki jednodniowe oraz miesięczne, także do noszenia w trybie nocnym.

Producent zapewnia również akcesoria do pielęgnacji soczewek jak np. wielofunkcyjny płyn dezynfekujący, który nie tylko je oczyszcza, ale i doskonale nawilża. 


Bezpieczne zakupy

14 dni na zwrot

Wygodna dostawa

Gwarancja satysfakcji

  • Sklep zamknięty

Sklep w trakcie przebudowy. Przepraszamy!