• Alcon

Osoby borykające się z krótkowzrocznością,   nadwzrocznością,   astygmatyzmem   czy   też   innymi   wadami   wzroku   z pewnością docenią silikonowo-hydrożelowe soczewki marki Air Optix należącej do firmy Alcon. Producent  zadbał o to, by oferowane   soczewki   poprawiały   jakość   widzenia   przy   jednoczesnym   zapewnieniu   jak   największego   komfortu   ich użytkowania. Jest to możliwe dzięki użyciu do ich produkcji oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza nawet do 7 razy więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami hydrożelowymi.

Alcon dostarcza rozwiązania dla wymagających klientów. Sprawdzą się one szczególnie w przypadku spędzania długich godzin przy komputerze bądź w pomieszczeniach klimatyzowanych. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji, producent daje do wyboru soczewki jednodniowe oraz miesięczne, także do noszenia w trybie nocnym.

Producent zapewnia również akcesoria do pielęgnacji soczewek jak np. wielofunkcyjny płyn dezynfekujący, który nie tylko je oczyszcza, ale i doskonale nawilża.

Bezpieczne zakupy

14 dni na zwrot

Wygodna dostawa

Gwarancja satysfakcji

  • Sklep zamknięty

Sklep w trakcie przebudowy. Przepraszamy!